internship.careers

Software Development Internships

Java gyakornokot keresünk a BlackBelt R&D csapatába

Blackbelt Technology

  • java
  • css
  • html

Quick Facts

Company
Location
Budapest, HU
Experience
Student
Employment
Internship
Type
On-site

Job benefits

  • versenyképes fizetés
  • Változatos projektek, motiváló kihívások
  • rugalmas munkaidő
  • belváros közeli iroda Budán
  • rendszeres meetupok és közös programok
  • szuper környezet és családias atmoszféra
  • Magán egészségbiztosítás

Job description

R&D csapatunkba keresünk saját, Judo termékünk fejlesztéséhez Java fejleszt gyakornokot.

A Judo termékünk egy low-code technológián alapul. Ez lehetvé teszi, hogy kevés kódolással, a lehet legnagyobb figyelmet fordítva az üzleti igényekre, azok elemzésére és technikai modellezésére, rövidebb id alatt, kevesebb hibával tudjunk alkalmazást fejleszteni az ügyfelek számára.

Feladatok:

– Aktív közremködés a projektek teljes életciklusa alatt
– Részvétel az igény felmérési és tervezési folyamatban
– Mentor felügyelete alatt önálló programfejlesztés
– Frontend és backend tervezési, fejlesztési feladatok
– Elkészült alkalmazás bemutatása

Technológiai környezet:

– Low-code platform
– Java, OSGI, Karaf
– RDBMS
– HTML, CSS, JavaScript

Elvárások:

– Analitikus szemlélet, kreativitás
– Valamilyen objektum orientált programozási nyelv alapszint ismerete
– Relációs adatbázis, adatmodell ismerete

– HTML, CSS, alapszint ismerete
– Angol nyelvtudás
– Legalább heti 30 órás munkavégzés

Amit kínálunk:– Piacvezet Low-code platform megismerése
– Olyan szaktudású architectekkel dolgozhatsz együtt, akiktl még a seniorok is tanulnak
– Rugalmas munkavégzés egyetemi tanulmányokhoz igazítva
– Szakdolgozat témavezetés, szakmai gyakorlat leigazolása
– Folyamatos szakmai fejldés lehetsége, személyes mentor
– Modern munkaeszközök, fejleszti laptop – személyes használatra is!
– Fiatalos, barátságos csapat
– Bels meetupok, rendszeres céges rendezvények ( ingyen sör )
– Versenyképes fizetés
– Hosszútávó karrierlehetség
– Céges angol oktatás